Uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy Vissavi na terenie Parku Naukowo – Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko”.

W grudniu ubiegłego roku na terenie Parku Naukowo- Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko” odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy VISSAVI Sp. z o.o.

Firma VISSAVI  jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym w branży odzieżowej. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży damskiej. W ciągu ponad dekady prowadzonej działalności zdołała wypromować markę, która jest rozpoznawalna w całym kraju, a także za granicą. Firma posiada 15 sklepów własnych w największych miastach Polski.

Nowo realizowana inwestycja będzie pozytywnie oddziaływać na funkcjonowanie kilkunastu zakładów odzieżowych zlokalizowanych na terenie Rzeszowa i okolic. Rozwój firmy daje możliwości wzrostu zatrudnienia Partnerów Podwykonawców. Rozpoznawalność  marki VISSAVI w Polsce i za granicą pozytywnie wpływa  na  wizerunek Podkarpacia.

Z pewnością rok 2019 będzie dla VISSAVI czasem pełnym wyzwań – także tych dotyczących ciągłego rozwoju. Jednym z realizowanych już celów jest właśnie nowa siedziba w naszym Parku Naukowo – Technologicznym.

Życzymy dalszych sukcesów zawodowych.