Wizyta przedstawicieli włosko-słoweńskiego Euroregionu (EGTC GO).

12 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rzeszowie odbyła się wizyta przedstawicieli włosko-słoweńskiego Euroregionu ( EGTC GO).  W  spotkaniu udział wzięli Pan Józef Jodłowski, Starosta Rzeszowski, Prezes Stowarzyszenia Euroregionu Karpackiego Polska. Pan Dawid Lasek, Sekretarz Generalny Euroregionu Karpackiego Polska, Wiceprezes Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska oraz Pani Lucyna Sokołowska, Członek Zarządu Rady Powiatu Rzeszowskiego, Członek Zarządu Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska. Włosko-słoweński Euroregion reprezentowali Paolo Petiziol, Prezes EGTC GO. Rodolfo Ziberna, Burmistrz Miasta Gorizia. Milan Turk, Burmistrz Gminy Šempeter Vrtojba oraz Tomaž Konrad, Zastępca Dyrektora EGTC GO.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń obu stron, poznania potencjału naszego regionu. Zaprezentowano osiągnięcia i najważniejsze atuty Powiatu Rzeszowskiego, a także działalność Parku Naukowo-Technologicznego Rzeszów-Dworzysko, jednej ze sztandarowych inwestycji zrealizowanych przez samorząd powiatu rzeszowskiego. Nasi goście mieli okazję zobaczyć efekty  naszych inwestycyjnych działań, a my mieliśmy okazję do pochwalenia się nimi i podzielenia się informacjami związanymi z realizowanymi inwestycjami i firmami, które rozwijają się i prężnie działają w naszym Parku