Targi Inwestycyjne Expo Real, 8-10. 2018, Monachium

Powiat Rzeszowski  rokrocznie uczestniczy w wielu wydarzeniach targowych o tematyce gospodarczej, co umożliwia nawiązywanie kontaktów i zwiększanie zainteresowania naszą  ofertą inwestycyjną.

W dniach 8 – 10 października 2018 r. Starostwo Powiatowe  uczestniczyło w targach inwestycyjnych Expo Real 2018 w Monachium, które są najważniejszym wydarzeniem rynku  inwestycji i nieruchomości na świecie.

Expo Real to największe targi inwestycji i nieruchomości komercyjnych na świecie. Oferują przyjazne warunki dla skutecznego tworzenia sieci kontaktów biznesowych, analizy rynkowej i wymiany doświadczeń.  Na powierzchni 64 000 m2, w sześciu halach, ponad 1500 wystawców prezentuje swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów.

Wydarzeniu towarzyszył obszerny, cieszący się sporym zainteresowaniem program merytoryczny: 80 sympozjów, liczne konferencje. Blisko 400 ekspertów dyskutowało na temat bieżących trendów i innowacji na rynkach nieruchomości, planowanych inwestycji.

Celem udziału w targach była promocja zagraniczna terenów  Parku Naukowo – Technologicznego „ Rzeszów – Dworzysko” i zaprezentowanie oferty inwestycyjnej Powiatu Rzeszowskiego