Oddanie do użytku 60 ha terenów inwestycyjnych

artykuł-otwarcie-parku-04-topW dniu 16 października 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowo powstałego Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko. Powiat Rzeszowski oddał do użytku 60 ha nowych terenów inwestycyjnych. W konferencji udział wzięli znamienici goście, w tym samorządowcy, przedstawiciele władz Województwa Podkarpackiego, a także przedsiębiorcy.

Na terenie Parku 24 ha już zostały zarezerwowane przez przedsiębiorców,  chcących  inwestować w naszym regionie i otworzyć tu swoje firmy. Po zakończeniu realizacji tego projektu, funkcjonować tu będzie minimum 21 innowacyjnych firm. Szacuje się, iż powstanie tutaj ponad 3 tysiące nowych miejsc pracy. Do końca września 2015 r. zostanie uzbrojonych kolejne 25 ha. Jest to obecnie największy i najatrakcyjniejszy, kompleksowo uzbrojony teren inwestycyjny w granicach administracyjnych miasta Rzeszowa, jak i całego Podkarpacia.

 

artykuł-otwarcie-parku-10artykuł-otwarcie-parku-02artykuł-otwarcie-parku-07artykuł-otwarcie-parku-06artykuł-otwarcie-parku-09artykuł-otwarcie-parku-08artykuł-otwarcie-parku-05artykuł-otwarcie-parku-03