Informacja dla przyszłych inwestorów w Parku Naukowo – Technologicznym Rzeszów – Dworzysko

Prace związane z uzbrajaniem terenu (59,2 ha) pod budowę Parku zostały zakończone przed czasem. Wstępnie zakładano uzbrojenie terenu na wrzesień 2014 r. Natomiast do końca września 2015 r. zostanie ukończony II etap budowy PNT o powierzchni 24,9 ha, aby sprzedaż gotowych terenów rozpocząć w IV kwartale 2015 r.

Na obszarze Parku (24,9 ha) powstanie farma ogniw fotowoltaicznych o powierzchni 1 ha i miesięcznej mocy produkowanego prądu ok 1 MWh, co przełoży się na niższe koszty funkcjonowania Parku.

DSC_0018Dnia 24.07.2014 r. odbyła się konferencja z dziennikarzami dotycząca zakończenia uzbrajania terenu Parku o powierzchni 59,2 ha. W konferencji uczestniczyli Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski i Koordynator Projektu Waldemar Pijar. Przedstawiona prezentacja wraz z udzielanymi odpowiedziami na pytania dziennikarzy umożliwiły zapoznanie się z aktualnym stanem budowy Parku Naukowo – Technologicznego Rzeszów – Dworzysko.

 

 

Inwestycja w Parku to nie tylko nowe miejsca pracy. Dzięki temu przedsięwzięciu, Powiat Rzeszowski stworzy gospodarcze serce dla miasta i całego regionu.

Już dziś zapraszamy Inwestorów do lokowania swoich firm na terenie naszej strefy Rzeszów – Dworzysko.