Dnia 28.02.2019 r. odbyło się I Śniadanie Partnerskie organizowane przez Powiat Rzeszowski oraz Bank Gospodarstwa Krajowego, które było okazją do spotkania się przedsiębiorców, którzy ulokowali swoje inwestycje na terenie Parku Naukowo-Technologicznego “Rzeszów-Dworzysko” z przedstawicielami Powiatu Rzeszowskiego i BGK. W spotkaniu wzięli udział Dyrektor Regionu BGK Region Podkarpacki Beata Rapa, Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski, Sekretarz  Powiatu Waldemar Pijar, Dyrektor Wydziału Parku Naukowo – Technologicznego i Promocji Krzysztof Jarosz.

Obecność przedsiębiorców i BGK w miejscu, w którym dochodzi do dialogu pomiędzy inwestorami i bankiem, było  idealną okazją do przedstawienia  kwestii dotyczących oferowanego wsparcia BGK, na jakie mogą liczyć firmy i omówienia dostępnych rozwiązań bankowych, istniejących modeli biznesowych oraz tematów związanych z inwestycjami zlokalizowanymi na terenie PNT. W trakcie spotkania przeprowadzono szereg interesujących dyskusji. Jesteśmy przekonani, że w przyszłości przyczynią się do realizacji celów poszczególnych uczestników spotkania.